ŞenSesMetal
https://sensesmetal.com

Hakkımızda

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürün gruplarımızın başında gelen konteynerler, hızlı kurulum, birden fazla defa kullanım özelliği, zeminin şaseli olması nedeniyle kolaylıkla taşınabilmesi gibi özellikleri farklı amaçlar için kullanılmaktadırlar.

0537 499 9100

İletişim Bilgileri

Satış Ofislerimiz:

0545 909 6607,
0537 499 9100

Adres:

Şelale Mah. 7447 Sok. NO:1, 07020 Kepez / Antalya

E-Posta:

sensesmetal07@
gmail.com

ANTALYA "ŞENSESMETAL"

https://sensesmetal.com

Konteynerler talepler doğrultusunda her türlü isteği karşılayabilecek şekilde özelliklere sahip ve ihtiyaçları karşılayabilecek tarzda imal edilebilebilen ürünlerdir.

Antalya konteyner imalatı sektörüne liderlik yapan "Şensesmetal" prefabrik bünyesinde çok amaçlı kullanım sağlayan prefabrik konteyner imalatı, tamiratı ve montajı yapılmaktadır. İç bölmeleri olan konteyner evler, hem ucuz prefabrik ev ihtiyacınız karşılamanıza, hemde korunaklı depreme dayanıklı bir yapı elde etmenizi sağlar.

“ Projenize güvenli, kaliteli, en uygun basit ve uygun fiyatlı konteyner yapılar.”

Antalya ŞenSesMetal

Antalya prefabrik konteyner sektörünün lider kuruluşu Şensesmetal kendi imalatı olan: yangına karşı dayanıklı, ısı yalıtımı yapılmış, elektrik su tesisatı hazır, kapı ve pencereleri montajlı, hazır prefabrik ev modellerini görmektesiniz. Tavan ve zemin döşemeleri yapılmıştır. Mutfak dolapları ve varsa lavabo ve klozetler montajlanmıştır. Ekstra hiçbir işlem yapmanız gerekmemektedir.

ÖZEL ÜRETİM PREFABRİK VE KONTEYNER

Tıbbi atık konteyneri, depo konteyneri, laboratuvar konteyneri, soğuk hava deposu, garaj, sigara içme, su içme odası vb, her türlü isteğe ve talebe göre üretim yapılmaktadır. Ayrıca prefabrik olarak okul, hastane, taziye evi, market, aşevi, kafeteria, depo gibi ürünlerde müşteri taleplerine bağlı olarak üretilmektedir.

Prefabrik evler gibi konteyner evler de malzemeleri fabrika

ortamında üretilen, hata payı olmayan ve inşaat ile işçilik gibi yorucu ve uzun zaman alan işlemler gerektirmeyen pratik yapılar arasında yer alıyor. Konteyner evleri bir araya getiren malzemeler, fabrikada hızlı ve kolay bir şekilde üretilerek bir aydan kısa sürede, bir hafta gibi bir zaman aralığında yeni bir yaşam alanına sahip olma fırsatı sunmaktadır.

1) Dört Mevsim Kullanım: Tüm ürünlerim dört mevsim kullanılabilir. Konteyner evler ve prefabrik yapılar, ısı ve ses yalıtımlı olarak üretilir;
2) Hızlı Teslimat: İhtiyacınız olan yapıyı, söz verdiğimiz tarihte ve zamanında teslim ederiz;
3) Güvenli Yapılar: Deprem gibi doğal afetlerin etkisi en az hissedilen prefabrik ve konteyner yapılarda güvenle oturabilirsiniz;
4) Taşınabilir Yapılar: Konteyner yapılar, dilediğiniz zaman bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilir;
5) Uzun Ömürlü Kullanım: Ürünlerimiz kaliteli ham maddelerden üretilmektedir. Satın aldığınız ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz;
6) Teknik Destek Hizmeti: Teslim edilmiş ürünlerimiz hakkında sizlere destek olmaktan, yenileme ve taşıma işlemleri yapmaktan mutluluk duyarız;

Konteyner Evler Farklı Metre Kare, Model ve Renklerde Konteyner Evlerinizde Evinizin Rahatlığında Yaşayın
https://sensesmetal.com
Konteyner Yapılar

Konteyner ve Prefabrik yapı ürünlerimiz son teknoloji ile üretilmekte, yüksek ısı ses yalıtım özelliklerine sahiptir.

https://sensesmetal.com
Güvenli Yapılar

Yaşam alanlarınıza değer katan, dayanıklı, şık, kullanışlı, ergonomik, yüksek teknoloji ürünü prefabrik yapılar.

https://sensesmetal.com
https://sensesmetal.com